Vydařené entrevoir

Včera jsme šli s Honzou na sraz se Sukim řešit prácičku – něco prezentovat v nákupním centru. Že prý bude interview. Sešli jsme se v devět večer před jedním klubem a čekali, kam půjdem probírat pracovní záležitosti. Se Sukim tam stála jakási trhlá Číňanka s růžovou čelenkou. Měla červené tepláky a místo jedné z tenisek papuči (místo jedné papuče tenisku). Čekáme, co se bude dít, je zima a všude kolem samí dementi (pátek večer), nic moc.

Vtom na mě to tele v teplákách promluví: „Look at my shoes! It´s cool, isn´t it?“ Nezaujatě zdvihnu pohled ze země, chvíli si ji prohlížím, jestli má všech pět pohromadě, rychle usoudím že ne, pronesu krátké „hm“ a pohledem sklouzávám zpět k zemi.

Čekáme dál, přichází druhá ženská a teplákovka ji představuje: „This is friend of mine…“ Víc vysvětlovat nemusí, oba se na ni s Honzou učebnicově zašklebíme, jako že je nám všechno jasný, ona zamává, že nás ráda poznává a že je to supr. Ale supr to rozhodně není – místo abychom řešili práci tu stojíme s nějakýma pubertálníma pipkama, kterým jsme se poslední půl rok úspěšně vyhýbali. Pokračuji ve zkoumání svých neuvěřitelně zajímavých tkaniček.

No. Pak odešly. Suki prohlásil, že to bychom měli. My na to: „Cože? A co to interview?“ Suki odpovídá: „Ta co přišla jako druhá byla manažerka ze Šanghaje, ta mladší je její asistentka. Jsou z firmy co vyrábí hip-hop oblečení.“

A to je konec 🙂

Reklamy

mikinvcine se představuje:

Studuji se svými dvěma kamarády, Lukáškem a Honzíkem, na Sichuanské univerzitě v Chengdu čínstinu. Má úroveň je zatím poměrně mizerná.
Příspěvek byl publikován v rubrice Patálie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s