Slavnosti rurálního turismu v Sichuanu


Včera jsme jeli hrát kousek za město, sešla se docela dobrá partička. Američan Steve, co se právě vrátil z Pekingu z natáčení, Ivan z Argentiny a Priton, jehož brácha je slavný indický zpěvák. Náš asistent má přezdívku Suki, opět trochu netypický Číňan.

Největší legrace byla s Pritonem. Dlouho jsem si nemohl zapamatovat jak se jmenuje, párkrát jsem na něj zvolal: „Hey, Rádž!“ Mluvil totiž anglicky naprosto stejně jako Rádž z Big Bang theory, ať žijí stereotypy. Celou cestu zpátky nám pouštěl indický pop, má zálibu především v romantických písních. Spoustu z nich sám přezpíval a nahrál v domácím studiu, všichni jsme museli poslouchat. Ivan si občas nasadil sluchátka, poslouchal parádní latinsko-americkou muziku, ale Priton jej každých pár minut upozorňoval na novou indickou pecku, takže si to moc neužil.


A když jsem byl otázán na aktuální českou hudební scénu, raději jsem pomlčel a rychle odvedl pozornost jinam. Kabáti a Divokej Bill, no tě bůh.

 

 

Byla dost kosa a fučelo, stovky Číňanů seděly a bavily se. Nepochopitelné.

 

 

 

Ještě jsem si vzpomněl – Ivana v druhé části „kopla“ struna, lehce poprchávalo, tak se nenápadně vypojil. Mezi námi a publikem zrovna chrlily gejzíry barevného ohně, nikdo nic nepoznal 🙂

Reklamy

mikinvcine se představuje:

Studuji se svými dvěma kamarády, Lukáškem a Honzíkem, na Sichuanské univerzitě v Chengdu čínstinu. Má úroveň je zatím poměrně mizerná.
Příspěvek byl publikován v rubrice Rock the beat!. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s