Blogs of the day

Díky odkazu na egobanu se můj blog vyšvihl do „Top 30“ Czech language blogs of the day (ano, správně, je třicatý). Docela mě zaujalo složení „Top 15“.

Celému žebříčku dnes (patrně i dlouhodobě) kraluje „Duše a hvězdy“ – časopis psaný katolíky a především pro katolíky -, těsně následovaný „Aktualitami“ – aktualitami Duší a hvězd. Vypadá, že neplatí jen „Pomni, abys den sváteční světil“, ale i „Denně zvedneš návštěvnost Duší a hvězd“. Proti obsahu blogu nic nenamítám. Narozdíl od některých následujích.

Dost mě znepokojuje silné zastoupení dutých lebek na předních místech – „Autonomní nacionalisté“ 5. místo, „Radikální obrození“ 7. místo a jakýsi neandrtálec „Rozzlobený bílý muž“ 13. místo. Jak je to možné? Copak hned po katolické víře Čechy nejvíce spojuje rasismus, antisemitismus a xenofobie? Překrucování historie či nízký inteligenční kvocient? Potřeba sdružovat se do skupin se stejně zaostalými jedinci? Člověku se z toho navaluje.

Žebříček uzavírá svatební fotograf z Českých Budějovic a pak blog nějakého šílence, kterému se ještě neomrzelo šťourat v atentátu 11. září, světové nadvládě tajných agentů a podobných konspiracích.  

Ptám se sám sebe, má-li smysl snažit se o proniknutí mezi takovou společnost, do „Top 15 blogs of the day“…

Reklamy

mikinvcine se představuje:

Studuji se svými dvěma kamarády, Lukáškem a Honzíkem, na Sichuanské univerzitě v Chengdu čínstinu. Má úroveň je zatím poměrně mizerná.
Příspěvek byl publikován v rubrice Popřemyšlování o .... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Blogs of the day

  1. nemá to smysl... napsal:

    Mikine, Lukáš má úplně boží fotky na rajčeti… vzkaž mu!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s